Akce pro rodiče

Spolupráce s rodinou

• Poskytujeme dětem co nejširší pomoc při přechodu z úzkého kruhu rodiny do širšího společenství v MŠ.
  • Při zápisu si může dítě spolu s rodiči prohlédnout třídu MŠ. Dítě se seznámí s prostředím mateřské školy, může si pohrát s dětmi.
  • Den otevřených dveří. Koná se začátkem a koncem školního roku, vždy po individuální dohodě.
  • Před nástupem nabízíme možnost využít "zvykací dobu", kdy je dítě po dohodě s učitelkou ve třídě podle individuální potřeby několik hodin až do doby,ež si zvykne a může být v zařízení po dobu potřebnou.
  • Při nápravě výslovnosti pomáhají školní logopedky
    Rodiče mohou každou středu od 15:30hod navštívit logopedickou poradnu, kde jim školní logopedky poradí vhodný postup nápravy řeči.
  • Rodiče mohou navštívit třídu a zúčastnit se programu ve třídě buď jako asistenti nebo jako pozorovatelé.